KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794309
nr 1679 4309
Sven Hellquist
(1916-1997), Sverige
Oljemålning, Riddare till häst. Signerad. Olja på duk, 47x44 cm, yttermått inklusive ram: 66x63 cm
Sven Hellquist, svensk målare född 1916, död 1997 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 18 februari 2025
kl 05:13:04